Поради щодо Warpzilla – Mozilla для OS/2

Original http://os2news.warpstock.org/Warpzilla.html

Новини біта
 • По 11 лютого 2014 року, Mozilla для OS/2 офіційно мертвий; всі OS/2 коду підтримки була видалена з дерева вихідних. Однією з основних причин цього є відсутність внесків надсилається вгору за течією, і заявила, відсутність бажання робити так, як було передбачено за кілька місяців до.
 • Побітове створили форк Firefox ESR, і працює над портированием коду Mozilla/Google IPC.
 • Найбільш поширеним аварія в OS/2, так як будує Gecko 6 була в коді шрифту; нарешті був знайдений рішення: user_pref(“gfx.downloadable_fonts.enabled”, false);
  Це тепер встановлено за умовчанням в будує з (розширена підтримка релізу) філії ESR.
 • Відсутня особливості в OS/2 будує включають в себе: WebGL, через відсутність драйверів апаратного OpenGL; МПК, для захисту від аварій плагіна; і веб-шрифти, для автоматичного завантаження шрифтів і відображення тексту, використовуючи їх.
 • Є OS/2 будує з Enigmail, який дозволяє використовувати GnuPG з вашою електронною поштою (підручник).
 • Команда IBM кинути роботу на Mozilla для OS/2 багато років тому. Зовнішні розробники заохочуються до участі; один з необхідних інструментів rc.exe версія 5.00.007.
Схоже програмне забезпечення
tcpip32.dll Стів Левін випустила виправлену версію tcpip32.dll, що запобігає збої люди випробували при використанні програми Mozilla; робить цей DLL многопоточной і SMP в безпеці.
Exceptq Якщо Warpzilla збій, Exceptq буде видавати звуковий сигнал, а потім створити звіт, що містить виняток подробиці аварії. Дивіться також дані NSPR_NO_EXCEPTQ в розділі змінні середовища.
Doodle’s Screen Saver Якщо ви встановите Doodle’s Screen Saver, в Warzpilla може визначити, коли ви не взаємодіючих з комп’ютером, і виконувати різні фонові завдання та очищення в періоди бездіяльності.
RWS З RWS, ви можете відкрити скачували використовуючи їх за замовчуванням WPS асоціації та мати додаток відображати правильну піктограму у файлових списках & діалогів. Дивіться також дані MOZ_NO_RWS в розділі змінні середовища.
Lightning Розширення Lightning для Thunderbird SeaMonkey і додає підтримку календаря; на відміну від більшості розширень, версії повинні бути узгоджені з релізи конкретних Gecko. Дейв Йео надав будує для 17ESR, 24ESR і 31ESR. Очікується, що блискавка буде поставлятися в комплекті з Thunderbird SeaMonkey і в майбутньому, починаючи з 38ESR.
Сумісні плагіни Назва файлу Примітки
Acrobat Acrobat 4.05
Acrobat 5.1
nparos2.dll
nparos25.dll
PDFJS аддон є життєздатним заміна для плагінів
Вимагає InnoWin виконання. Щоб отримати цей плагін працює з LIBPATHSTRICT, ви можете використовувати цей патч (для Acrobat 4), слідувати ідеї в патчі, щоб виправити свою власну версію, або додати \OS2\DLL для BEGINLIBPATH
Flash Flash 11
npflos2.dll Доступно для eComstation програмного забезпечення підписка клієнтів; працює тільки на ECS 1.2 і пізнішої версії.
Flashblock дозволяє мати встановлений флеш плагін, не будучи постійно роздратований флеш оголошень (або мають аварію браузера через помилки в плагіні, і МПК не портована поки що). Ви просто натисніть на іконку “Play” для будь-яких об’єктів флеш, що ви дійсно хочете побачити.
Flash Flash 7
npswf2.dll Flash7 пакет виправлена таким чином, щоб звук працює з LIBPATHSTRICT; звіти себе як Flash 9
Java Java 6
npicedt.dll IcedTea-Web плагін працює з OpenJDK 1.6. Чи не старші 1.4.x плагіни Java більше не сумісні.
MPlayer MPlayer
npmp.dll Потокове аудіо/відео плагін (MPEG, QuickTime, WMV, ASF, FLV, і більше).
DjVu npdjvu.dll DjVu являє собою набір технологій стиснення, формат файлу, і програмна платформа для передачі через Інтернет електронних відсканованих документів і зображень з високою роздільною здатністю.
PM Downloader nppmd.dll Захоплює і обробляє скачували
Auto Wget npawgbin.dll
& others
Захоплює і обробляє скачували
Також має npawgaud.dll і npawgvid.dll для обробки аудіо і відео
GBM npgbm.dll Generalised Bitmap Module (узагальнена модуль растрові) може відображати різні формати файлів растрових зображень
META viewer npmeta.dll Дозволяє переглядати *.MET файли
Unzip Plugin npunzip.dll
Ви можете “встановити” плагіни шляхом простого копіювання їх в каталог плагінів (або ваші анкета плагіни каталог)
Розробники можете перевірити OS/2 Plugin Toolkit (від Hobbes), у тому числі цього оновлення
Ще одне місце, щоб знайти інформацію про плагіни є plugindoc
Змінні середовища
MOZILLA_HOME Ви можете використовувати змінну оточення MOZILLA_HOME для визначення місця розташування для профілів Warpzilla. За замовчуванням, профілі створюються в каталозі додатку. З цієї змінної, то вони будуть створюватися і використовуватися відповідно до %MOZILLA_HOME%\Mozilla замість цього.
MOZ_ACCELERATED Gecko 2.0 (Firefox 4.x і SeaMonkey 2.1.x) і вище функцій підтримки для прискорення графіки з використанням DIVE. Це може бути відключена, знявши “Використання апаратного прискорення, коли це можливо” в налаштуваннях, або ви можете встановити змінну оточення MOZ_ACCELERATED 0. Також відключена при використанні драйвера Panorama, коли тінь буфер включений, як драйвер не працює правильно з занурення. Інші варіанти %MOZ_ACCELERATED% включають в себе 1 припустити, курсор програмного забезпечення, за замовчуванням для інших, ніж SNAP відео драйверів, і 2 припустити, апаратний курсор, за замовчуванням для SNAP. Якщо переміщення миші на меню і випадають меню викликає відео з корупцією, встановити цю змінну в 1. Якщо миша мерехтить при прокручуванні, ви можете спробувати встановити цю змінну в 2, але це може призвести до відео корупцією, якщо ваш драйвер не забезпечує курсор миші апаратних.
MOZ_NO_REMOTE MOZ_NO_REMOTE=1 тримає Mozilla створювати вікно батьківський повідомлення, так що Warpzilla неспроможна виявляти інші запущених екземплярів. Це корисно тільки якщо ви хочете, щоб запускати різні версії, в той же час (з різними профілями).
MOZ_NO_RWS MOZ_NO_RWS=1 відключає WPS функції інтеграції, надані RWS. З RWS, ви можете відкрити скачували використовуючи їх за замовчуванням WPS асоціації та мати додаток відображати правильну піктограму у файлових списках & діалогів. Вони, як правило, корисні функції, але є принаймні один відомий помилка, де перетягуванням за допомогою миші може призвести до аварії.
MOZ_PLUGIN_PATH Warpzilla буде шукати модулі в .\plugins, %MOZILLA_HOME%\Mozilla\Plugins і в дорозі, зазначеному змінної середовища %MOZ_PLUGIN_PATH%.
NSPR_NO_EXCEPTQ Якщо Warpzilla збій, Exceptq буде видавати звуковий сигнал, а потім створити звіт, що містить виняток подробиці аварії. Установка NSPR_NO_EXCEPTQ=1 відключає це для Warpzilla додатків, але, як правило ви хочете, щоб інформація була доступна.
NSPR_OS2_NO_HIRES_TIMER Якщо у вас виникли проблеми з мультимедійними додатками, які використовують високу таймер дозвіл OS/2, ви можете встановити браузери Warpzilla не використовувати його, встановивши змінну оточенні NSPR_OS2_NO_HIRES_TIMER=1
KAI_AUTOMODE Починаючи з Firefox 31 (і SeaMonkey 2.28), K Audio Interface використовується для підтримки як DART і Uniaud. Вона буде автоматично вибирати на основі того, що ви встановили, але ви можете замінити його, якщо у вас є підстави (наприклад, інтерфейс UniAud не завжди працює, але водії Uniaud також підтримку DART). Ви можете встановити KAI_AUTOMODE=Uniaud або KAI_AUTOMODE=DART
MOZILLA_USE_EXTENDED_FT2LIB Ця змінна середовища включений повну підтримку Innotek Font Engine. Цей двигун не шрифт більше немає необхідності, і справді може призвести до аварії в поточних версіях Warpzilla. Пакет mozinst включає в себе “fechg” утиліта для відключення його.
Поради для більш широку функціональність
Профілі SeaMonkey 1.x профіль використовує ті ж дані було боляче Mozilla Suite, SeaMonkey 2.x, Firefox і Thunderbird мають окремі профілі, але може мігрувати дані профілю, якщо він знаходиться в %MOZILLA_HOME%.
Ви можете передати частини літніх профілі в новому профілі; є поради для SeaMonkey, Firefox, Thunderbird. Ковзні профілі можна зробити, але вимагає модифікації вручну шляху в файлах конфігурації (в першу чергу) Prefs.js, і отримувати Registry.dat, щоб вказати на правильний профіль місцезнаходження. Це онлайн редактор registry.dat (для SeaMonkey 1.x) або REXX нструменти ці іможуть допомогти.
Згладжування шрифтів Особливості Warpzilla вбудовану підтримку для антіалайзінговие шрифтів. Тільки TrueType і Type 1 шрифти можуть бути використані, так що ви можете встановити WorkPlace Sans деформація WarpSans.
MathML шрифти Warpzilla має підтримку MathML, але ви повинні мати необхідні шрифти боляче містити символи, такі як STIX шрифтів і Asana. Після того як ви встановили шрифти, ви можете MathML тіла.
Drag&Drop Warpzilla має повне тягар і падіння підтримки, обидва від і до браузері. Ви можете утримувати клавішу Ctrl на, якщо ви хочете, щоб скопіювати зображення і веб-сторінки, а не тільки створення об’єктів URL.

Ці падіння на Mozilla Нажміть Mozilla буде отримати це Форматується як
WPSUrl об’єкт утримання об’єкта Url, HTML, & Текст
будь-який файл шлях об’єкта Url, HTML, & Текст
будь-який файл Alt вміст файлу Текст
DragText Url посилання на текст Url, HTML, & Текст
DragText Url тягли текст Текст
Текст витягли з сумісного
додаток (наприклад EPM, GCJava)
тягли текст Текст
SYS2070 Якщо ви отримуєте SYS2070 збої при спробі запустити Mozilla, це означає, що неправильно версія DLL був знайдений. Одним з таких рішень може допомогти:

 • Видалити IBM Web Browser з LIBPATH
 • Ви не правильно встановити (розстебнула в старому каталозі)
 • У вас є ще версія працює без використання LIBPATHSTRICT
Зміна Prefs Найпростіший спосіб змінити переваги є з о: конфігурації сторінки; є документація для багатьох з них. Якщо ви вирішите внести зміни безпосередньо у файлі налаштувань (prefs.js), вони повинні бути зроблені, коли Warpzilla закритий, або вони не будуть збережені; це переписує файл, коли він виходить! Вам також слід уникати за допомогою редактора, що Додає EOF характер (як E.EXE).
В якості альтернативи, модифікуючих prefs.js, ви можете створити файл user.js. Цей файл ніколи не змінені Mozilla, і заміняє будь параметри в prefs.js
Використання вкладок Ви можете переміщатися вкладки з клавіатури за допомогою Ctrl-PgUp і Ctrl-PgDn або Ctrl-Tab
Ви можете зберегти закладку, яка буде знову відкрити всі відкриті в даний час вкладок браузера, вибравши Bookmark this Group of Tabs. Ви навіть можете додати або видалити адреси з цієї групи, як це трактується як folder.In Firefox 2.0, кожне вкладка має кнопки закриття. Якщо ви хочете, щоб відновити старий режим, встановіть “browser.tabs.closeButtons” до 3.
Сценарій тайм-аути Якщо у вас є проблеми з деякими Javascript занадто довго і викривлення циклів процесора, ви можете скоротити кількість часу, необхідне для “сценарій відміни”, щоб з’явитися діалогове. Ви можете змінити “dom.max_script_run_time” і “dom.max_chrome_script_run_time” значення кількості секунд, ви хочете, щоб, перш ніж з’явиться діалогове, де перший варіант для скриптів на веб-сторінках, і другий варіант для скриптів в користувальницький інтерфейс (у тому числі розширення!).
Закладки Warpzilla перейшли на використання в SQLite бази даних закладок, а не стандартний файл bookmarks.html. Це можна автоматично імпортувати і експортувати bookmarks.html файл на запуск і завершення роботи, хоча і з деякими незначними застереженнями.
SQLite SQLite бази даних, використовуваний в Warpzilla, може мати тенденцію до зростання надмірно великим. Ви можете використовувати SQLite браузера для “вакуум” (компактний) в *.sqlite файли бази даних у вашому профілі, в той час як браузер закритий; це поліпшить продуктивність виконання. База даних “Places” також може бути ущільнений в Warpzilla, використовуючи консоль помилок. Іншим варіантом є пакет UPSSV.
Іконки Якщо вам не подобається значки в Mozilla 1.1 і вище, ви можете змінити їх, замінивши файли в каталозі\хром значки. Є деякі значок пакети, доступні, але люди повідомляли про проблеми, щоб змушувати їх працювати в OS/2. Клаус Стадтлер створив значок пакет, який використовує стандартні значки, але правильно масштабується для OS/2.
Ви можете отримати іконки для більш вікон, поставивши на іконах з цими іменами: commonDialog.ico, profileWindow.ico і default.icoPhil Паркер створив кілька Firebird значки, засновані на конструкції полум’я знайти на веб-сайті Firebird. З невеликим підштовхування, він також справив ще два іконки для нас, один з ікони Firebird знайти на веб-сайті Mozilla бета, і один знаходиться на останньому скріншоті Stardock. Зверніть увагу, що OS/2 ікони не можуть бути переглянуті в Mozilla, збережіть їх на диск, щоб побачити їх! Є деякі Firefox іконки на Гоббса, а також.
Fav Іконки Mozilla має опцію GUI-конфігуровані для “ікон веб-сайту”, але є також прихований варіант для favicon підтримки (нестандартні стилі IE), який за замовчуванням вимкнено. Щоб включити підтримку FavIcon, використовуйте цю опцію:
user_pref (“browser.chrome.favicons”, true); Ви також можете включити сайт іконки в меню закладок, встановивши цю опцію:
user_pref (“browser.chrome.load_toolbar_icons”, 2);
Курсори Ви можете перевірити підтримку стилів CSS курсору на цій сторінці зразка
Throbbers Ви можете змінити throbber в Mozilla, створивши хром\userChrome.css файл у свій профіль. Він повинен містити наступне:

#navigator-throbber
{
list-style-image : url("animthrob_single.gif") !important;
}
#navigator-throbber[busy="true"]
{
list-style-image : url("animthrob.gif") !important;
}

Існує хороший throbber ви можете використовувати від одного з Netscape будує. Просто помістіть файли зображень у каталозі хром вашого профілю, поряд з userChrome.css

Throbber посилання Ви також можете змінити URL, що throbber йде при натисканні на:
user_pref (“browser.throbber.url”, “http://www.google.com/”);
user_pref (“messenger.throbber.url”, “http://www.google.com/”);
user_pref (“compose.throbber.url”, “http://www.google.com/”);
user_pref (“addressbook.throbber.url”, “http://www.google.com/”);
Посилання на полі введення Якщо ви хочете, щоб поле введення URL, щоб правильно діяти (не виділили все, коли ви клацніть по ній), ви можете використовувати цю установку:
user_pref(“browser.urlbar.clickSelectsAll”, false);
Агент користувача Якщо ви хочете змінити агента користувача повідомив в браузері, ви можете використовувати цю установку:
user_pref(“general.useragent.override”, “Mozilla/4.61 [en] (OS/2; U)”); Ви можете також поглянути на prefbar який має меню з декількох варіантів для цього.
Меню Movement Якщо вам не подобається миша слідуючи меню, ви можете додати затримки, щоб сповільнити його:
user_pref(“ui.submenuDelay”, 7000);
або зупинити його від того, що відбувається:
user_pref(“ui.submenuDelay”, -1);
Пружинні папки Пружинні папки були в Mozilla Mail & Newsgroups протягом деякого часу. Просто спробувати Drag&Drop операції на закритому дереві папок, наведіть мишку на видимій батьківської папки; дерево впаде відкритим, що дозволяє вам вибрати правильне вкладену подачі повідомлення. “Нормальний” поведінка для дерева папок, щоб потім залишаються відкритими, але це легко для того, щоб авто-закриття таких «пружинних» папок з наступним додаток до prefs.js:
user_pref(“ui.treeCloseDelay”, 1000); інші аспекти пружних папок також може бути змінений; за замовчуванням:
user_pref(“ui.treeOpenDelay”, 1000);
user_pref(“ui.treeLazyScrollDelay”, 150);
user_pref(“ui.treeScrollDelay”, 100);
user_pref(“ui.treeScrollLinesMax”, 3);
Відповісти тема Ви можете легко змінити заголовок за замовчуванням для відповіді пошти і новин повідомлення, щоб включити дату первісного повідомлення, або що-небудь ще ви хотіли б, щоб це have.user_pref(“mailnews.reply_header_type”, 2); це краще умовчанням; див. MozillaZine більше варіантів.
Відповісти цитуючи Thunderbird 3.x і 2.x SeaMonkey наведу тільки обрану частину повідомлення, коли ви відповідаєте на нього. Ви можете відключити цю функцію:
user_pref(“mailnews.reply_quoting_selection”, false);
Максимальне з’єднання Ви можете спробувати збільшити максимальне постійні з’єднання на сервер; як повідомляється, це може прискорити завантаження сторінок значно на деяких сайтах.
user_pref(“network.http.max-persistent-connections-per-server”, 8);
Протоколи Тепер можна визначити свої власні протоколи, так що ви можете запускати що-небудь ви хочете від Warpzilla. Наприклад, щоб редагувати файл Config.Sys в редакторі EPM з URL “epm:C:\Config.Sys” вам би додати наступні параметри:
user_pref(“applications.epm”, “c:\\os2\\apps\\epm.exe”);
user_pref(“applications.epm.parameters”, “%url%”);Warpzilla now has the “telnet:”Протокол, вбудована в os2pref.js, який працює.
Mailcap Ви можете налаштувати інформацію MIME, використовуваний Mozilla. Файл mime.types відображає типи MIME, щоб файл розширення, в той час як файл mailcap визначає допоміжні програми для запуску для даного типу MIME. Додайте ці рядки:
user_pref(“helpers.global_mailcap_file”, “X:\\HOME\\mailcap”);
user_pref(“helpers.global_mime_types_file”, “X:\\HOME\\mime.types”);
user_pref(“helpers.private_mailcap_file”, “X:\\HOME\\.mailcap”);
user_pref(“helpers.private_mime_types_file”, “X:\\HOME\\.mime.types”);Потім створіть відповідні файли. Ви можете побачити приклад файлу mailcap, які повинні дати вам уявлення. Ви можете знайти повний файл mime.types з веб-сервера Apache (або) Linux дистрибутивів.
Cookies Firefox 2.0 видалена можливість тільки дозволяє cookies з вихідного веб-сайту. Ви можете відновити це поведінка з цією настройкою
user_pref(“network.cookie.cookieBehavior”, 1);
Повідомлення поштою Існує недокументированная спосіб отримати новий індикатор пошти на WarpCenter, який в даний час підключений до Mozilla у версії 1.1. Ви можете налаштувати його таким чином: 1. Створити значок на робочому столі з ID об’єкта <CCINBOX>, використовуючи цю REXX код:

/* */
call RxFuncAdd 'SysCreateObject', 'RexxUtil', 'SysCreateObject'
result = SysCreateObject('WPProgram', 'Mozilla Mail', '<WP_DESKTOP>', 'OBJECTID=<CCINBOX>');

Налаштувати цей об’єкт, щоб відкрити “mozilla -mail” з відповідним інформацією.

2 шляху. Додати іконки пошти на ваш WarpCenter; Ви повинні Resource Manager та NewMail.Zip. Розпакуйте обидва цих файлів в тимчасовий каталог, і зробити копію\OS2\DLL\SCENTER.DLL там. Щоб додати значки, виконайте наступну команду:

resmgr -a scenter.dll scenter.res

Тепер замінити \OS2\DLL\SCENTER.DLL з щойно створеної (я пропоную використовувати утиліту для розблокування).

3. Після перезавантаження, ваш Warpcenter повинні мати значок пошти. Існує mailtest.exe застосування в NewMail.Zip, які можуть бути використані для тестування функціональності за межами Mozilla.

Якщо ви хочете, щоб налаштувати значки, редагувати mail.bmp або newmail.bmp, а потім запустити компілятор ресурсів, щоб відтворити scenter.res.

Якщо ви хочете, щоб видалити індикатор нових пошти в Warpcenter, видалити значок пошти в папці Mozilla (або той, який ви створили, слідуючи інструкціям вище). Після перезавантаження, то додаткова кнопка не буде.

Додатки за замовчуванням Існує підтримка для використання зовні налаштовані програми за замовчуванням для браузера та електронною поштою. Ви можете використовувати або утиліти ConfigApps або Internet Application Integration, який також включає в себе Run! корисність та налаштує вас.
Зовнішні програми пошти Ви також можете вказати поштову програму вручну через цих переваг:
user_pref(“applications.mailto”, “X:\\path\\to\\mail_prog.cmd”);
user_pref(“applications.mailto.parameters”, “\”%url%\””);
user_pref(“network.protocol-handler.external.mailto”, true);
Існує REXX скрипт для інтеграції PMMail з Mozilla і виконуваного версії подібних functionTo вже Firefox Thunderbird з відкритим при натисканні на електронної пошти: посилання за допомогою Run! Утиліта, ви можете використовувати ці настройки:
user_pref(“applications.mailto”, “X:\\path\\to\\thunderbird\\thunderbird!l.exe”);
user_pref(“applications.mailto.parameters”, “-compose”);
Запуск декількох версій одночасно Ви можете працювати тільки Firefox і Thunderbird в той же час, якщо вони ту ж версію (або, точніше, побудований з того ж коду), у зв’язку з тим, як OS/2 ядра вантажі бібліотек DLL. Якщо ви хочете, щоб запустити будує з різних рівнів коду, використовуйте Internet Application Integration, щоб налаштувати Run! .Ви можете запустити кілька версій SeaMonkey (тобто налагодження і відпустімть версії), в той же час, як довго, як ви обережні. Ви повинні використовувати різні профілі для кожної версії, і використовувати Run! або невеликий скрипт, щоб запустити його (наприклад, seaMonkey.cmd):

 SET MOZ_NO_REMOTE=1
 SET LIBPATHSTRICT=T
 SET MOZILLA_HOME=<profile_path>
 SET PATH=<mozilla_directory>;%PATH%
 SET BEGINLIBPATH=<mozilla_directory>
 seamonkey.exe %1 %2 %3 %4 %5

MOZ_NO_REMOTE=1 тримає Mozilla створювати вікно батьківський повідомлення, так що два Mozilla, більше не може виявити, що один одного працює. LIBPATHSTRICT=T сил бібліотеки DLL для завантаження з правильного місця, замість того щоб використовувати те, що вже в пам’яті (ця функція вимагає недавній OS/2 ядра). Ці попередньо виготовлені mozcall скрипти можуть бути корисні.

Пошук порада Ви можете використовувати функцію закладки ключових слів, щоб створити ярлик для вашої улюбленої пошукової системи, наприклад, ви можете ввести “IMDB зоряних війн” в адресному рядку для пошуку «Зоряних воєн» на Internet Movie Database. Зробити це:

 1. Виконати пошук по вашої улюбленої пошукової системи (у даному прикладі, IMDB).
 2. Коли з’являться результати, закладки.
 3. Перейти до менеджер закладок. Виберіть закладку і натисніть Properties (властивості)
 4. У текстовому полі Location (місцезнаходження) знайти терміни, які ви набрали для пошуку і замінити їх %s (for IMDB it will look like http://www.imdb.com/find?q=%s).
 5. Встановіть ключове слово для вашого уподобання (наприклад “imdb”, без лапок)
 6. Тепер ви можете зробити пошук з адресному рядку, увівши ключове слово з наступним умовам пошуку!
Плагіни addons.mozilla.org є відмінним ресурсом для пошуку теми та розширення. Проект xSidebar була оптимальною багато розширень Firefox і Thunderbird розширення для установки і запуску належним чином в SeaMonkey.

Preferences панель додає панель інструментів для швидкої зміни настройок для користувальницьких шрифтів і кольорів, образів і Javascript.

Майкрофт список пошукових плагінів для Mozilla, та інструкції зі самостійно (як хороший пошук Hobbes). Там також деякі пошукові плагіни FireFox для використання з Google (зображення, групи новин, і новини), архів програмного забезпечення, commTalk Leo німецька/англійський словник, і Hobbes.

Bookmarklets деякі миленькі комунальні Javascript для боротьби з надокучливими веб-сторінок

Форма History Control (історія управління) дає вам приємний інтерфейс для управління збереженими даними полів форми.

Проблемні розширення Ви можете почати з Warpzilla всіх розширень інвалідів (і за допомогою тему за замовчуванням) за допомогою “-safe-mode” параметр командного рядка. Після цього ви можете видалити всі проблемні розширення та/або теми.
Пошкоджений інтерфейс Якщо є щось не так з вашим користувача інтерфейсом, є кілька речей, які ви можете спробувати.

 • Переконайтеся, що ви використовуєте тему, яка входить до Warpzilla, або той, який зроблений спеціально для версії, яку ви використовуєте.
 • У той час як браузер закритий, видалити xul.mfl файл в каталозі профілю; він буде відтворений, і ви нічого не втратите.
 • Якщо він все ще не працює, chrome\chrome.rdf (обидва додатки та анкета версії) можуть бути пошкоджені. Ви можете видалити ці файли, і нехай Mozilla відновити їх. Зверніть увагу, що вам потрібно буде перевстановити будь-які теми і розширення.
 • Якщо ви досі пошкоджений інтерфейс, ви, ймовірно, намагалися вручну видалити аддон без очистки у overlays.rdf файли. У деяких більше ручного редагування, або почати видалення файлів більше rdf. Знову ж таки, ви, можливо, буде потрібно перевстановити розширення.
Командний рядок Існує деяка документація на параметри командного рядка.
Most popular articles:


 • Clipart Library | Home